Publicatie casatorie

Pucatii casatorie

Publicatie de casatorie nr. 5813-17.09.2018

Publicatie de casatorie nr. 5815-17.09.2018

Publicatie casatorie nr. 5780-08.09.2018

Publicatie casatorie nr. 5781-08.09.2018

Publicatie casatorie nr. 5791-10.09.2018

Publicatie casatorie nr. 5779-08.09.2018

Publicatie casatorie nr. 5770-30.08.2018

Publicatie casatorie nr. 5769-30.08.2018

Publicatie de casatorie nr 5754-23.08.2018

Publicatie de casatorie 5741 din 21.08.2018

Publicatie de casatorie nr. 5736 din 20.08.2018

Publicatie casatorie nr. 5733 din 20.08.2018

Publicatie de casatorie nr. 5721 din 13.08.2018 si nr. 5713 din 12.08.2018

Publicatie casatorie nr. 5707 din 09.08.2018

Publicatie casatorie nr. 5691 din 07.08.2018

Publicatie de casatorie nr. 5678-06.08.2018

Publicatie de casatorie nr. 5652-20.07.2018

Publicatie de casatorie nr.5645-19.07.2018

publicatie de casatorie nr 5642-19.07.2018

Publicatie de casatorie nr 5635-17.07.2018

Publicatie de casatorie nr 5627-17.07.2018

Publicatie de casatorie nr 5626-16.07.2018

Publicatie de casatorie nr 5616-12.07.2018

Publicatie de casatorie nr 5614-12.07.2018

Publicatie de casatorie nr 5608-11.07.2018

Publicatie casatorie nr. 5604-10.07.2018

Publicatie de castorie nr. 5581-05.07.2018

Publicatie de casatorie nr. 5578-02.07.2018

Publicatie de casatorie nr. 5579-02.07.2018

Publicatie de casatorie nr. 5565-28.06.2018

Publicatie de casatorie nr.5561-27.06.2018

Publicatie de casatorie nr.5555-26.06.2018

Publicatie de casatorie nr. 5501-07.06.2018

Publicatie de casatorie nr. 5502-07.06.2018

Publicatie de casatorie nr. 5503-07.06.2018

Publicatie casatorie nr 5500-07.06.2018

Publicatie de casatorie nr. 5455-24.05.2018

Publicatie de casatorie nr. 5404-10.05.2018

Publicatie de casatorie 5357-23.04.2018

Publicatie casatorie 5350-19.04.2018

Publicatie casatorie 5349-19.04.2018

Publicatie casatorie 5348-19.04.2018

Publicatie casatorie 5344-17.04.2018

Publicatie de casatorie nr.522512.03.2018

Publicatie casatorie Nr.5.220-08.03.2018

Publicatie casatorie nr.5132-15.02.2018

Publicatie casatorie nr.5131-15.02.2018

Publicatie de casatorie nr. 5124-08.02.2018

Publicatie casatorie nr.5118 din 05.02.2018

Publicatie casatorie Nr. 5084 -29.01.2018

Publicatie de casatorie nr.5059-18.01.2018

Publicatie casatorie- nr 5031-09.01.2018

Publicatie Casatori Nr.6237

Publicatie Casatori Nr.6195

Publicatie Casatori Nr.6192

Publicatie Casatori Nr.6188

Publicatie Casatori Nr.6175

Publicatie Casatori Nr.6162

Publicatie Casatori Nr.6147

Publicatie Casatori Nr.6113

Publicatie Casatori Nr.6101

Publicatie Casatori Nr.6067

Publicatie Casatori Nr.6064

Publicatie Casatori Nr.6048

Publicatie Casatori Nr.6018

Publicatie Casatori Nr.6025

Publicatie Casatori Nr.6018

Publicatie Casatori Nr.6007

Publicatie Casatori Nr.6005

Publicatie Casatori Nr.6004

Publicatie Casatori Nr.6003

Publicatie Casatori Nr.5990

Publicatie Casatori Nr. 5988

Publicatie Casatori Nr. 5945

Publicatie Casatori Nr. 5922

Publicatie Casatori Nr. 5873

Publicatie Casatori Nr. 5817

Publicatie Casatori Nr. 5816

Publicatie Casatori Nr. 5790

Publicatie Casatori Nr. 5680

Publicatie Casatori Nr. 5667

Publicatie Casatori Nr. 5635

Publicatie Casatori Nr. 5471

Publicatie Casatori Nr. 5429

Publicatie Casatori Nr. 5428

Publicatie Casatori Nr. 5427

Publicatie Casatori Nr. 5390

Publicatie Casatori Nr. 5403

Publicatie Casatori Nr. 5386

Publicatie Casatori Nr. 5390

Publicatie Casatori Nr. 5389

Publicatie Casatori Nr. 5363

Publicatia Casatori Nr. 5358

Publicatia Casatori Nr. 5338

Publicatia Casatori Nr. 5337